O Nemo

Pokoje i Apartamenty

Oferujemy Państwu cztery dwupokojowe apartamenty z łazienkami:
  Siedem pokoi z łazienkami:

Widok na domProponujemy Państwu odwiedzenie miejscowości Mielenko i gościnę w NEMO - tu odpoczniecie od codziennego zgiełku, opalicie się, nadrobicie zaległości w lekturze, będziecie Państwo obcować z nieskażoną przyrodą, zasłuchacie się w szum fal, zbudujecie zamek z piasku, nabierzecie chęci do życia...

Kilkuminutowy (300 m.) spacer polną, częściowo utwardzoną, drogą przez uroczy świerkowo-sosnowy las dzieli nas od szerokiej, czystej plaży, strzeżonej przez ratowników, na której nawet w pełni sezonu nie ma tłoku. Dobrze będą się tu czuły zarówno dzieci jak i osoby starsze.

Można przyjechać z ulubionym zwierzakiem :)Każdy z apartamentów jest czteroosobowy, ale za dopłatą istnieje możliwość zakwaterowania 5 lub nawet 6 osób. Pokoje są dwuosobowe (z własną łazienką) z możliwością zakwaterowania trzeciej osoby. Można też - za dodatkową opłatą - przyjechać ze swoim ulubionym zwierzakiem. We wszystkich apartamentach oraz pokojach jest dostępny Internet za pomocą WiFi.

Teren jest ogrodzony, bezpieczny dla dzieci. Mamy dużo zieleni, miejsce do zabawy - huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica i inne atrakcje (zobaczcie Państwo w GALERII). Jest też bardzo duża altana, w której można zjeść posiłek, porozmawiać, schronić się przed słońcem. Na podwórzu jest miejsce na Państwa samochód. Udostępniamy Państwu kuchnię wyposażoną w lodówkę, zlewozmywak, kuchnię gazową, mikrofalówkę, szafki, duży stół oraz naczynia stołowe.

Na życzenie możliwe są także zabiegi magnetostymulacji (profilaktyka rehabilitacji i regeneracji organizmu), które wzmacniają system immunologiczny i wspomagają zwalczanie wielu chorób.

Tuż obok domu znajduje się punkt gastronomiczny (kebab, naleśniki, pierogi, napoje, piwo, kawa) a w sąsiedztwie sklep spożywczy i sezonowa smażalnia ryb. W Mielenku można też zjeść smaczny obiad w pobliskim barze. Amatorom typowo letnich rozrywek - zatłoczone plaże, nocne lokale, dyskoteki, wesołe miasteczko, skoki na bungee - polecamy pobliskie Mielno (~2km) oraz odległy o 35 km. Kołobrzeg. Są tam również przystanie jachtowe. Do Koszalina jest 13 km.